Team Leader pro call centrum

Date:  20-Aug-2019
Job ID:  909
Company: Alpiq Retail CZ s.r.o
Location:

Praha, CZ

Contract Type:  Permanent
Job Type:  Full-time position
Job Level:  Managers
LinkedIn:  #LI-SFCZ

Alpiq Retail CZ je součást švýcarské skupiny Alpiq s cílem nabízet různé energetické produkty a služby pro koncové zákazníky, malé a střední podniky v České republice. Cílem Alpiq Retail CZ je stát se digitálním lídrem v oblasti dodávek elektřiny a plynu.

Benefity:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus založený na plnění individuálních cílů a firemních výsledcích
  • 10 dní “sickdays” v roce (plně placeného nemocenského volna)
  • navíc 24.000 Kč roční příspěvek na penzijní připojištění
  • navíc 6.000 Kč roční příspěvek na firemní benefit
  • finanční odměna za loajalitu každých 5 let
  • bonus ve výši 15.000 Kč za doporučení nového kolegy/kolegyně
  • zdarma jazykové kurzy v prostorách společnosti (AJ, NJ, FJ, ČJ)
  • stravenky  v hodnotě 110 Kč
  • zdarma občerstvení na pracovišti (nealko nápoje, ovoce)
  • dobrovolné společenské a sportovní activity
  • neformální “dress code”
  • mezinárodní prostředí - vice než 20 národností
  • příjemnou a klidnou pracovní atmosféru v centru Prahy 1 u stanice metra Můstek a  Národní třída (5 minut chůze)

NÁPLŇ PRÁCE

Co od Tebe očekáváme:

  • Nastavit outbound call centrum team pro zasmluňování SME zákazníků
  • Vybudovat a vést tým operátorů, kteří budou dotahovat smlouvy retailových zákazníků (domácností) od získaných leadů k podpisu smlouvy (kontrola smluv, dovolání údajů, kontrola smluvní dokumentace)
  • Spolu s obchodním ředitelem nastavovat KPIs pro operátory
  • Zaškolovat operátory, dělat náslechy a dávat pravidelnou zpětnou vazbu
  • Vyhodnocovat KPIs, vést a motivovat tým
  • Spravovat a nastavovat CRM systém pro svůj tým
  • Reportovat a vyhodnocovat výsledky v call centru
  • Nastavovat a vyhodnocovat motivační systém

POŽADUJEME

  • Máš zkušenost s vedením lidí v aktivním call centru
  • Sám jsi duší obchodník(nice) a dokážeš příkladem vést
  • Máš organizační schopnosti
  • Jsi odolný(á) vůči stresu a šrum na call centru Tě motivuje
  • Jsi komunikativní, umíš vyjednávat a přesvědčit zákazníka
  • Dotahuješ věci do konce
  • Pracoval(a) jsi v oblasti utilit alespoň 2 roky
  • Jsi týmový hráč
  • Samostatně pracuješ a přemýšlíš
  • Vyznáš se v číslech, umíš je interpretovat a používáš selský rozum

NABÍZÍME

  • Práci v nově vznikajícím startupu s možností tvořit a ovlivňovat chod společnosti
  • Možnost s námi tvořit firemní kulturu
  • Velká míra samostatnosti a rozhodování
  • Zázemí velké stabilní energetické společnosti
  • Pět týdnů dovolené, stravenky, sickdays, společenské a sportovní aktivity a mnoho dalších výhod
  • Časovou flexibilitu
Daniel Stradal
Tel.:  +420 221 720 111